11 jún 🥁🏆Sikerek az #atlétika #kerületi #versenyen !!!
Mind a fiú, mind a lány iskolai II. korcsoportos csapatunk 2. helyezést ért el a kerületi csapatversenyen!! Egyéniben össztettben Belán Attila 4.osztályos tanulónk kerületi bajnok lett!!! A lány csapat tagjai: Ráski Liliom 4.K Sergel Rosie 4.K Serbán Gréti 4.B Benke Viktória 4.B Pircsuk Dóri 5.B Déri Flóra 3.B A fiú csapat tagjai: Belán Attila 4.K Czibula...