20 dec Iskolai és osztálykarácsony
Posted at 15:23h
in 2019/2020
Közös énekléssel, az elsősök Betlehemes játékával és a 3.K osztályosok karácsonyi hangszeres muzsikálásával köszöntünk el egymástól a téli szünetre. Az osztályok ezután saját kis közösségükben ünnepeltek. Mindenkinek békés, boldog karácsonyt és sikeres új évet kívánunk!